Przydomowy ogród to idealne miejsce na wypoczynek – warto zaaranżować je w sposób elegancki i funkcjonalny. Szary zestaw ogrodowy to propozycja, która doskonale wpisze się w różne aranżacje i pozwoli na wykreowanie komfortowej przestrzeni do relaksu.

Szary zestaw ogrodowy wypoczynkowy

Zdecydowana większość osób kupujących meble wybiera komplety wypoczynkowe. Szary zestaw ogrodowy w tym wypadku składać się będzie z obszernej sofy (może być ona modułowa) oraz z niskiego stolika, na którym znajdzie się dość miejsca na filiżanki z kawą, talerzyki ze słodkościami. Strzałem w dziesiątkę będzie szary zestaw ogrodowy z technorattanu – ten rodzaj mebli cieszy się olbrzymim zainteresowaniem! Meble takie są lekkie, trwałe i odznaczają się doskonałą prezencją. Atutem mebli z technorattanu jest fakt, że są one wykonane z solidnych materiałów. Stelaże tworzone są z lekkich elementów aluminiowych, okrycie mebla tworzy plecionka syntetyczna. Technorattan zabezpieczony jest przed wnikaniem kurzu, wilgocią, płowieniem – na długi czas zachowuje doskonały wygląd. Na czas jesieni i zimy meble technorattanowe można okrywać pokrowcami ogrodowymi.

Szary zestaw ogrodowy do letniej jadalni

Letnia jadalnia w ogrodzie pozwoli na delektowanie się doskonałymi posiłkami w pobliżu słońca oraz natury. Szary zestaw ogrodowy może być też kompletem jadalnianym – w jego skład wejdą stoły ogrodowe oraz wygodne krzesła lub fotele. Szary komplet warto ożywić poprzez wazony z kwiatami, jak również kolorowe obrusy czy poduszki siedziskowe. Tak zaaranżowana przestrzeń będzie zachęcać do wspólnego spędzania czasu. Wieczorami warto też przestrzeń tę odpowiednio oświetlić – pomogą w tym nowoczesne lampiony czy lampy solarne. Te ostatnie mogą być zasilane przez kabel USB lub też poprzez energię słoneczną.

 

Comments are closed.