Stworzenie komfortowej strefy wypoczynkowej blisko domu jest niezwykle proste. Szeroki wybór mebli ogrodowych i dodatków pozwala na wybranie elementów dopasowanych do własnych potrzeb. Bujaczki ogrodowe, czyli fotele wiszące, są dzisiaj jednymi z najchętniej kupowanych mebli. Skąd ich duża popularność? W jakich aranżacjach sprawdzą się one najlepiej?

Bujaczki ogrodowe technorattanowe

Bujaczki ogrodowe to nic innego jak wiszące fotele w kształcie kokonów. Fotele takie można wykorzystywać jako samodzielne meble lub też łączyć z innymi meblami technorattanowymi, kreując własny zestaw mebli ogrodowych. Szeroki wybór elementów w kolekcjach technorattanowych pozwoli na sporą dowolność! Bujaczki ogrodowe oparte są na lekkich, aluminiowych stelażach, które zabezpieczono przed działaniem wilgoci i korozji. Wierzch mebla technorattanowego tworzy plecionka syntetyczna. Posiada ona nieporowatą strukturę, która nie wchłania brudu czy wilgoci. Okrycie mebla odporne jest na ścieranie, wnikanie brudu, płowienie – oznacza to, że nawet po wielu latach meble technorattanowe będą prezentować się doskonale. Bujaczki ogrodowe świetnie sprawdzą się w nowoczesnych aranżacjach, dopełnią przestrzeń, sprawią, że stanie się ona przyjemniejsza w odbiorze.

Bujaczki ogrodowe – sposób na wypoczynek latem

Konstrukcja bujaków ogrodowych sprawia, że przyciągają one wzrok. Warto jednak przyjrzeć się im z bliska. Siedzisko umieszczone jest w głębokim kokonie, wewnątrz którego znajdują się poduszki i pledy. Siadając w kokonie, można bez trudu oderwać nogi od ziemi i bezpiecznie bujać w obłokach. Bujaczki ogrodowe po sezonie warto osłonić przy pomocy pokrowców ogrodowych – są one tworzone z trwałych tkanin poliestrowych. Gęsty splot pokrowców sprawia, że skutecznie chronią one przed osiadaniem kurzu, wilgocią.

Comments are closed.

zobacz