Kuchnie nowoczesne są dzisiaj najgorętszym trendem aranżacyjnym w mieszkaniach i w domach. Szeroki wybór oryginalnych kolekcji meblowych, zgodnych z najnowszymi trendami, pozwala na wykreowanie idealnego wnętrza, dopasowanego do własnych potrzeb.

Jak tworzone są kuchnie nowoczesne?

Kuchnie nowoczesne to wnętrza, w których wysoka estetyka łączy się z funkcjonalnością oraz trwałością zastosowanych elementów. Wnętrza takie nierzadko łączą kilka funkcji – dzięki wyspom kuchennym możliwe jest zaaranżowanie przestrzeni do podawania śniadań czy kolacji dla domowników. Kuchnie nowoczesne tworzone są z trwałych materiałów, takich jak płyty MDF czy płyty meblowe lakierowane, laminowane. uwagę zwracają markowe akcesoria, które znacząco podnoszą komfort codziennego użytkowania z mebli (prowadnice kulkowe z cichym domykiem, zawiasy z hamulcami). W przypadku nowoczesnych kolekcji meblowych chętnie stosowane są też przeszklenia, które pozwalają na nadanie bryle meblowej optycznej lekkości. Uwagę zwraca różnorodność elementów w kolekcjach: podstawą są szafki, ale też słupki, regały, kosze cargo, witryny. O spójną zabudowę zadbają meble pod zabudowę sprzętów AGD.

Kuchnie nowoczesne w kolorze!

Atutem wyboru nowoczesnych mebli jest praktycznie nieograniczona paleta kolorów i dekorów. Bez trudu wyposażymy kuchnie nowoczesne w meble w najmodniejszym kolorze butelkowej zieleni i uzupełnimy je o dekory imitujące naturalne drewno. Nowoczesne kolekcje meblowe pozwolą też na wykreowanie kuchni w stylu glamour – elementem zwracającym uwagę będą panele dekoracyjne imitujące naturalny, jasny kamień. Kuchnie nowoczesne warto uzupełnić o funkcjonalne oświetlenie – konieczne jest doświetlenie blatów roboczych, ale też miejsc, gdzie ewentualnie podawane będą posiłki. Wiele z nowoczesnych kolekcji meblowych daje możliwość zastosowania zintegrowanego oświetlenia.

Comments are closed.

zobacz