Czy do przestrzeni ogrodowej blisko domu można podchodzić w sposób kreatywny? Czy przestrzeń ta może zmieniać się zgodnie z naszymi potrzebami? Okazuje się, że tak – pozwoli na to sofa modułowa ogrodowa, której konstrukcja składa się z kilku elementów. Jak w praktyce wygląda użytkowanie mebli modułowych?

Sofa modułowa ogrodowa wykonana z technorattanu

Nie ma wątpliwości, że najchętniej kupowanymi meblami ogrodowymi są kolekcje technorattanowe. Warto wiedzieć, że sofy technorattanowe to właśnie meble modułowe – tego typu meble pozwolą kreatywnie podchodzić do tematu aranżacji i zmieniać przestrzeń zgodnie z potrzebami. Meble technorattanowe oparte są na lekkich, aluminiowych stelażach malowanych proszkowo. Taka konstrukcja nie odkształca się, nie jest podatna na korozję.  Okrycie mebli technorattanowych tworzy syntetyczna plecionka – ten rodzaj tworzywa zabezpieczono przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi, wnikaniem kurzu czy płowieniem. Sofa modułowa ogrodowa tego typu idealnie sprawdzi się w nowoczesnych, skandynawskich czy loftowych aranżacjach, zmieniając odbiór przestrzeni, i gwarantując wysoki poziom komfortu. Sofę technorattanową można zestawić z innymi meblami z kolekcji, np. fotelami czy pufami.

Sofa modułowa ogrodowa – nowoczesny mebel na taras

Nowoczesne sofy modułowe to także lekkie i funkcjonalne konstrukcje, które świetnie sprawdzają się na tarasach. Sofa modułowa ogrodowa tego typu również osadzona jest na aluminiowym stelażu, a jej okrycie tworzą miękkie poduszki i siedziska. Wiele dostępnych modeli sof modułowych uzupełnianych jest o niebanalne elementy dekoracyjne, tworzone np. z litego drewna. Nowoczesne meble modułowe warto ustawić w cieniu pergoli lub też parasola ogrodowego. Tak zaprojektowane miejsce wypoczynkowe będzie idealną przestrzenią do relaksu!

Comments are closed.

Loftowy metalowy hoker barowy icanclub25society.com stitutionfair.org