Metoda hybrydowa zdobienia paznokci jest naprawdę bardzo prosta do zrobienia. Potrzebujesz jedynie cierpliwości oraz odrobiny skupienia. Przeczytaj ten artykuł, żeby uświadomić sobie, że zdobienie paznokci wcale nie jest wyzwanie.

Wizytówka kobiety

Można śmiało powiedzieć, że zadbane paznokcie są prawdziwą wizytówką kobiety. Powinny być nie tylko starannie pomalowane, ale również idealnie opiłowane. Musisz zadbać o dłonie, żeby manicure prezentował się elegancko i stylowo. Żeby zapobiec pękaniom i wysuszeniu skóry należy używać regularnie wysokiej jakości kremu nawilżającego i preparatów regenerujących. Wybierz lakier dobrej jakości, jeśli wolisz sama zadbać o paznokcie i nie chcesz wybrać się do kosmetyczki.

Metoda zdobienia

Nie ma znaczenia, którą metodę zdobienia wybierzesz, ponieważ to zawsze lakier jest podstawą. Warto wcześniej poczytać opinie w internecie, a następnie wybrać się do drogerii i wybrać odpowiedni. Wybierz lakier magnetyczny, jeśli nie masz zdolności artystycznych. Magnes jest w zestawie, a to znacząco ułatwia układanie wzorów. Aktualnie najmodniejszą metodą pielęgnacji paznokci jest manicure hybrydowy. Wśród głównych zalet można wymienić oszczędność czasu i trwałość, a do tego fenomenalny efekt wizualny. Takie paznokcie potrafią utrzymać się nawet kilka tygodni. Warto podkreślić, że produkty i akcesoria są łatwo dostępne, więc hybrydę można wykonać samodzielnie. Potrzebne produkty to: lampa UV, nabłyszczacz, pilniczek, primer, kostka, baza do hybrydy oraz odtłuszczacz.

Przygotowanie paznokci

Paznokcie należy przygotować jak do klasycznego manicure. Trzeba wzmocnić i przedłużyć płytkę paznokcia, a także wyrównać nierówności. Bezpośrednio po nałożeniu bazy trzeba wzmocnić i przedłużyć płytkę. Później wystarczy, że dobierzesz kolory i pomalujesz ręcznie płytkę. Możesz w tym celu wykorzystać pędzelek do zdobień, ale taki, który jest delikatny. Całość należy utwardzić lampą UV i to wszystko. Jeśli nie masz zdolności manualnych to możesz kupić tak zwane gotowce, czyli tasiemki oraz naklejki. Szablony do odciskania wzorków również są bardzo dobrym pomysłem. Kolejna opcja to rapidograf, którym można rysować tak jak pisakiem. Umożliwia stworzenie pięknego i niepowtarzalnego manicure. Można dokonać nim precyzyjnych linii, których nie uzyskasz nawet najlepszym pędzelkiem. Metoda hybrydowa zdobienia paznokci powinna przypaść do gustu większości kobiet. Po dokładnym przeczytaniu tego artykułu wiesz już, jak pielęgnować paznokcie.

Więcej informacji znajdziesz na stronie metoda hybrydowa zdobienia paznokci.

Comments are closed.

aubezpieczenia.pl nejug.org Industrialny dębowy stół do salonu