Świat pędzi niesamowicie do przodu. Dbanie o siebie w XXI wieku to bardzo szeroki temat. Zaczynając od podstawowej higieny osobistej kończąc na skomplikowanych zabiegach u chirurga plastycznego. Każda kobieta chce być jak najpiękniejsza. Metoda hybrydowa zdobienia paznokci to jeden z fenomenów ostatnich czasów. Warto poznać ją bliżej.

Fenomen manicure hybrydowego

To co jest niepodważalnym faktem to, to, że paznokcie hybrydowe w ostatnim czasie stały się niezwykle popularne – głównie dzięki temu, że tradycyjny manicure nie jest tak trwały jak hybrydowy. Paznokcie hybrydowe można zdecydowanie wykonać samemu w zaciszu domowym, tylko należy wiedzieć jak. Wykonanie tegoż rodzaju manicure zajmuje nie więcej niż kilkadziesiąt minut, lecz wymaga to sporej wprawy i co najważniejsze – odpowiednich produktów. Metoda hybrydowa jest obecnie jedną z najbardziej popularnych metod zdobienia paznokci. Dzieje się to z tego powodu, że metoda hybrydowa zdobienia paznokci jest po prostu bardzo trwała. Wykonane w sposób prawidłowy paznokcie trzymają się nawet kilka tygodni. Tego typu manicure jest idealnym rozwiązaniem choćby na wyjazd, na wakacje. Paznokcie pozostaną bowiem w dobrym stanie przez długi czas. Co ważne tego typu manicure można wykonać zarówno w domu jak i w profesjonalnym salonie. Dzięki temu, że produkty do wykonania manicure są ogólnodostępne, koszt takiego zabiegu jest niewielki.

Zalety manicure hybrydowego

Do zalet tego typu zdobienia paznokci zaliczamy:

  • bogatą gamę kolorystyczną,
  • szybką i bezpieczną aplikację,
  • przepiękny oraz w pełni naturalny wygląd paznokci,
  • długo utrzymujący się efekt zadbanych paznokci,
  • odporność na czynniki zewnętrzne i uszkodzenia mechaniczne.

Akcesoria do wykonania manicure hybrydowego

Metoda hybrydowa zdobienia paznokci przechodzi obecnie swoisty renesans. Aby hybryda lśniła na płytce paznokcia potrzebne są akcesoria, by wykonanie było precyzyjne i w ogóle możliwe. Preparaty i płyny do paznokci takie jak cleaner czy aceton muszą znaleźć się w kolekcji osoby wykonującej manicure hybrydowy. Potrzebny będzie zdecydowanie pilnik do paznokci, który służy do wypiłowania płytki i otrzymania pożądanego kształtu paznokcia. Przyda się również polerka do paznokci, którą wygładza się i matuje płytkę. Kopytko do paznokci lub drewniane patyczki umożliwią usuwanie skórek oraz pomogą w usunięciu starego lakieru hybrydowego. Najważniejsze aby sam lakier był zakupiony w autoryzowanym sklepie.

Więcej informacji znajdziesz na stronie hybrydy na paznokcie.

Comments are closed.