Majtki są elementem garderoby, który bez dwóch zdań może dodać pewności siebie, mimo że ich nie widać. Ważne jest, aby przy wyborze bielizny dolnej kierować się zarówno jej funkcjonalnością, jak i wyglądem. Wiele pań nie jest jednak świadoma, że ich komfort może podnieść się każdego dnia dzięki dobrze wybranej bieliźnie. W sklepach zarówno internetowych, jak i stacjonarnych można spotkać się z wieloma modelami i rozmiarami. Każdy bez dwóch zdań znajdzie coś dla siebie. Z tego artykułu dowiesz się, jakie są niektóre kroje majtek oraz jak wybrać najlepszy dla siebie.

Sklep z bielizną – internetowy i stacjonarny

Jest wiele sklepów z bielizną stacjonarnych, jak i internetowych. Niektóre kobiety nie czują się komfortowo kupując bieliznę w sklepie z bielizną i wolą robić to za pośrednictwem stron i aplikacji internetowych. Nie ma w tym nic złego. Warto wspomnieć, że dużą zaletą stacjonarnych punktów jest możliwość zasięgnięcia porady na temat doboru rozmiaru staników i majtek, ale nie każdy tego potrzebuje. Natomiast jeśli chodzi o sklepy internetowe to charakteryzuje je niezwykle duży wybór krojów, wzorów i rozmiarów. To, gdzie kupujemy bieliznę zależy od naszych indywidualnych preferencji. Najważniejsze jest poczucie komfortu. Sklep z bielizną powinien bowiem charakteryzować się poczuciem bezpieczeństwa.

W jaki sposób dobrać odpowiednio krój majtek?

Aby prawidłowo dobrać krój majtek, które chcemy zakupić trzeba zastanowić się przede wszystkim nad ich przeznaczeniem. Inne majtki będą pasowały do obcisłych dołów, a inne do luźnych spodenek dresowych. Największy problem stanowią właśnie opięte spódniczki i spodnie, bo wielu paniom zależy na tym, aby majtki się nie wyróżniały na materiale. Natomiast łatwiej jest w przypadku luźniejszych dołów – tutaj największą rolę odgrywa nasz wybór związany z estetyką i komfortem noszenia produktu.

Jakie są najpopularniejsze modele majtek?

Do najpopularniejszych modeli dolnej części bielizny należą:

– figi,
– stringi,
– szorty/bokserki.Figi są modelem, które charakteryzuje lekko podwyższona góra i lekko obniżony dół. Wiele kobiet wybiera ten model w wersji bezszwowej, które dobrze sprawdzają się w przypadku obcisłych dołów. Są one odpowiednie dla pań o każdym typie sylwetki i pasują jednak głównie do luźniejszych stylizacji. Kolejnym popularnym modelem są stringi, które mają wąski pasek umieszczony pośrodku pośladków oraz trójkątnego materiału z przodu. Sprawdzają się we wszystkich stylizacjach, najczęściej jednak są zakładane do tych dopasowanych strojów. Jeżeli chodzi o szorty to przypominają one bardzo krótkie i obcisłe spodenki.

Więcej informacji znajdziesz na stronie sklep z bielizną.

Comments are closed.