Depilacja laserowa w marginalny sposób różnic się od każdej innej metody depilacyjnej. Do swojego działania nie używa ostrza, lecz lasera, które emituje wiązkę światła o określonej długości fali dostosowanej do karnacji danego człowieka. Laser ten natrafia na barwnik skóry – melaninę obecną również w włosach, która z czasem trwania zabiegu się nagrzewa. Zbyt wysoka temperatura uszkodzi cebulki włosowe nadając temu zabiegowi formę zabiegu permanentnego. 

Cennik depilacji laserowej

Depilacja laserem jest dość kosztowna. Niestety to spory wydatek, który można uznać jako inwestycję w przyszłość. Bowiem z reguły nikt nie lubi długo przesiadywać w łazience tracąc czas na metody depilacyjne. I tak w kółko – trzeba to wszystko powtarzać. Jeśli nie można zapomnieć o uczuciu komfortu narażając się na wstyd; przykładowo podczas wizyt basenowych czy plażowych. 

Aby zaoszczędzić i nie przepłacać warto od razu zdecydować się na wybór szerokich pakietów depilacyjnych, które reklamowane są przez salony depilacyjne. W takiej formie można kupić całą serie pakietów na daną partię ciała. Bowiem jeden zabieg nie wystarczy – potrzebne jest kilka zabiegów aby mieć pewność co do skuteczności depilacji. Dlatego wiele pakietów oferuje od razu kilka zabiegów, a inne z nich nawet kilka partii ciała na raz. Dzięki temu oszczędza się czas i pieniądze gdyż kilka partii ciała można depilować jednocześnie. W salonach można znaleźć wiele rodzajów pakietów. Przykładowe z nich to:

-Pakiet SOFT obejmujący dwie partie ciała na przykład pachy i okolice bikini

 -Pakiet Komfort – obejmujący kilka partii ciała; nawet do trzech-czterech w zależności od salonu

-Pakiet Premium obejmujący całe ciało!

Im więcej partii w pakiecie na raz tym większy upust. 

Zobacz: https://depilacja.pl/cennik-depilacji-laserowej/

Jaki salon wybrać?

Warto jest wybierać te salony, które posiadają nowoczesny sprzęt i nienaganną opinie. Wbrew pozorom urządzenie naświetlające jest niezwykle ważne – najnowsze modele równocześnie posiadają komponenty chłodzące zapewniające większy komfort podczas zabiegu. 

Comments are closed.

eopia.pl lly.info zobacz więcej